sobota, 19 maja 2012

Małopolska. W tym sęk!Jest, jest! Jest piękny, błękitny i jeszcze pachnie farbą drukarską! Zbiór moich reportaży historycznych, pisanych z okazji XIV Małopolskich Dni Dziedzictwa. Dwanaście opowieści z sękiem z Zakopanego, Zubrzycy, Zalipia, Bartnego, Dołęgi i Nowego Sącza. Można go dostać - całkiem za darmo - we wszystkich miejscach, gdzie odbywają się Dni, a także przeczytać on-line (wystarczy kliknąć w zdjęcie). Osobiście polecam wycieczkę - bo miejsca są bajeczne, weekend (ten i kolejny) zapowiada się nareszcie ładny, a w programie imprezy przewidziano m.in. dorabianie piątej klepki, plotki w dawnym maglu, wicie kwiatów z bibuły, projekcję "Zazdrości i medycyny" i wąchanie mazi. Zapraszam i polecam! 

A post hiszpański - poniżej ;)

4 komentarze:

MolikZygmuntEWA pisze...

Serdeczne wyrazy uznania i poparcia.
Niezwykle piękna, oryginalna grafika na okładce.
Wpis hiszpański też zauważyłam. Przepadam za twoim sposobem opisywania świata, szczególnie tego 'na końcu' :) Nie możesz częściej?

maya pisze...

oj, kleju to bym sobie powąchała:D Książka wygląda pięknie (okładka mi się podoba) i zachęcająco brzmi.

(KK) pisze...

Dzięki! Ewo, ja też bym chciała częściej! Staram się, staram, a jak popatrzę w kalendarz, to jakoś zawsze okazuje się, że minęło zbyt dużo czasu. Wszystko mi się ostatnio wali na głowę :)

Michał pisze...

Gratulacje, ładne teksty, ładne wydanie... Pozdrawiam